• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Czy Wielka Brytania to ładny kraj?

Zwiedzanie ładnych miejsc w Wielkiej Brytanii
Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. W końcu jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli potęgą gospodarczą. Dzisiaj utracili mocno na znaczeniu, chociażby z tego powodu, że jakby nie chcą jednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. Dobrze, ale co w takim razie należy zwiedzić będąc w Wielkiej Brytanii?
Na początek bardzo dobrym miejscem jest Londyn, czyli najważniejsze miasto na Wyspach oraz naturalnie stolica Anglii. Londyn to duże miasto, a więc aby zobaczyć najbardziej interesujące zabytki oraz atrakcje należy poświecić kilka dni. Generalnie w mieście naprawdę można się zakochać.
Interesujące są także np. Bath, York albo Leeds. Jeśli wchodzi w grę turystyka w Wielkiej Brytanii, kapitalnym rozwiązaniem jest również zwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który może zaoferować wiele ciekawych widoków. Np. urokliwy jest Edynburg. Ogólnie na obszarze Szkocji jest cała masa pięknych miejsc. Najlepiej po prostu krążyć po Szkocji, chłonąć atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma zbyt wielu ładniejszych miejsc na tym świecie, niż właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś ze wszech miar ciekawego.

1. Kliknij tutaj

2. Zobacz stronę

3. Kliknij

4. Przejdź dalej

5. Kliknij i zobacz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.