• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

Co warto zobaczyć na Starym Kontynencie?
Być może przyroda kontynentu, który zamieszkujemy może wydawać się dla wielu nudna, przynajmniej jeśli porównywać Europę z Azją, to jednakże nie można powiedzieć, iż europejskie miasta są gorsze od tych miast, które są położone na innych kontynentach. Chociaż i z tą przyrodą to nie jest tak, że przykładowo nasze góry są mniej atrakcyjne – są gusta i guściki. Warto jednakże pomyśleć zatem co w istocie warto zobaczyć. Skupmy się na miastach. Na początek naturalnie nasz kraj… Bardzo dobrym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Poznań, ale również chociażby Kazimierz Dolny.
Warto pojechać w Tatry i morze. Zasadniczo w naszym kraju raczej nie brakuje fajnych miejsc. Dla miłośników wyjazdów zagranicznych można polecić wycieczki last minute do Pragi. Należy otwarcie przyznać, że Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej trzech dni zwiedzania. Warto jednak starać się zostać w stolicy Czech dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę tego miasta. Jeżeli wchodzą w grę krótsze podróże, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Zapewne niezbyt wielu mieszkańców Polski zna tę miejscowość – naprawdę jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują także typowo niemieckie miasta. Zatem chociażby Berlin – zlokalizowany niedaleko polskiej granicy. Berlin to teraz wielka metropolia, w końcu jest stolicą Niemiec. Jednak w porównaniu do na przykład Monachium, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeżeli wziąć pod uwagę niemieckie realia. Fantastycznym miejscem na wycieczkę jest również Amsterdam – zwłaszcza stolica Holandii powinna spodobać się młodym ludziom. Tego typu miast oraz miasteczek można wymienić naprawdę dużo. To doskonały dowód na to, że nie ma bardziej zróżnicowanego kontynentu, niż Europa. To w 100% pewnik.

Categories: Turystyka

Comments are closed.